Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Ogres novada domes preses dienests
  Publicēts: 2010-01-25  11:47:00 / Kārtība
 
 Ziņot redakcijai  

Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks U. Ulmanis informē par policijas darbu aizvadītajā nedēļā.

Laika periodā no 15. līdz 21. janvārim pašvaldības policijas saņēmusi 30 izsaukumus, kas ir par 12 vairāk kā iepriekš. Konstatēto pārkāpumu skaits – 47 (iepriekš - 76).
 
Ogres rajona policijas pārvaldē nogādātas 9 aizturētas personas, kas ir par 10 mazāk, nekā iepriekšējā atskaites periodā. Savukārt atskurbtuvē ievietotas 6 personas.
 
Novērsti 29 likumpārkāpumi (par 15 mazāk kā iepriekšējā atskaites periodā), 19 gadījumos sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli, kā arī 5 administratīvā pārkāpuma paziņojumi pēc ceļu satiksmes noteikumu pantiem.
 
Laikā no 15. līdz 21. janvārim Ls 85 apmērā iekasēta soda nauda, par alkohola koncentrācijas konstatēšanu – Ls 33. 5 gadījumos izteikti mutiski aizrādījumi.
 
Patversmes, Mālkalnes prospektā 30, pakalpojumus izmantojušas 40 personas.
 
Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa konstatēti 17 administratīvie pārkāpumi. Par sīko huligānismu sodītas 2 persona, par smēķēšanas ierobežojuma neievērošanu konstatēti 5 pārkāpumi; par dzīvnieku turēšanas, labturības, izmantošanas un pārvadāšanas prasību pārkāpšanu konstatēts 1 pārkāpums; gājēju un pasažieru izdarītie pārkāpumi – 3.
 
Pēc Latvijas Administratīvo pārkāpuma kodeksa 171.02 panta – par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošu vielu lietošanu sabiedriskās vietās vai par atrašanos sabiedriskās vietās reibuma stāvoklī, ja tas izdarīts atkārtoti gada laikā pēc administratīvā soda uzlikšanas – konstatēti 3 pārkāpumi. Par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu konstatēti 3 administratīvie pārkāpumi.
 
 Saskaņā ar Ogres novada saistošo noteikumu Nr. 5 “Par sabiedrisko kārtību Ogres novadā” 9.punktu – par alus lietošanu sabiedriskās vietās, kā arī alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošu vielu lietošanu dzīvojamo ēku koplietošanas telpās un sabiedriskajā transportā vai atrašanos reibuma stāvokļi šajās vietās, konstatēts 1 administratīvais pārkāpums.
 
Saskaņā ar Ogres novada saistošo noteikumu Nr.12 “Par ēku un būvju uzturēšanu Ogres novadā” 2.1.6. punktu – nekustamo īpašumu īpašniekiem savu īpašumu robežās jānodrošina atkritumu izvešana, noslēdzot līgumu ar specializētiem uzņēmumiem, konstatēts 1 administratīvais pārkāpums. Iepriekšējā periodā par šādu pārkāpumu 2 gadījumos izteikts aizrādījums.
 
Savukārt pēc saistošo noteikumu Nr.12 2.8. punkta, kas nosaka, ka automašīnu īpašniekiem, vadītājiem jānodrošina sava transporta līdzekļa stāvvietas un apkārtējās teritorijas 1 m platā joslā sakopšana, ja transporta līdzeklis vairāk nekā 3 diennaktis tiek turēts uz ielas, pagalmā vai citā teritorijā, kā arī garāžai pieguļošās teritorijas un tās pievedceļu sakopšana, konstatēti 2 pārkāpumi, abos izteikts aizrādījums.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības