Noderīgas saites:

ogresfakti
  Publicēts: 2013-10-27  08:56:00 /

Ziņot redakcijai

Sestdien, Rīgā ASK sporta zālē HK Ogre tikās ar pagājušā gada bronzas medaļu ieguvējiem LSPA handbolistiem un ļoti aizraujošā spēlē svinējā skaistu uzvaru ar rezultātu 25:23.

Spēli veiksmīgāk iesāka LSPA handbolisti, kas līdz 5.minūtei bija izvirzījušies vadībā ar rezultātu 4:1. Turpinājumā ogrēniešiem padevās izrāviens 4-0 un viņi izvirzījās vadībā ar rezultātu 5:4. Spēles 12.minūtē LSPA komanda vēl panāca izlīdzinājumu 6:6, taču turpinājumā HK Ogre padevās labs izrāviens, kā rezultātā spēles 21.minūtē pēc Arvja Laganovska raidījuma HK Ogre izvirzījās vadībā ar 5 vārtu pārsvaru - 12:7 Ogres labā.

Spēles turpinājums Ogrei pagalam neizdevās, jo turpmākās 15 minūtes viņi  nespēja gūt vārtus un spēles 38.minūtē pēc Guntara Lejnieka vārtiem nonāca diezgan nepatīkamā situācijā - 14:18. Šajā brīdīogrēniešu komandas galvenais treneris Andris Molotanovs laicīgi pieprasīja minūtes pārtraukumu, pēc kura pamazām komanda sāka atgūties un, veiksmīgi izmantojot vairākumu, spēles 45.minūtē panāca neizšķirtu - 19:19. Pēdējās 15 minūtes ritēja punkts punktā, taču ogrēnieši neļāva pretiniekiem ne reizi vairāk izvirzīties vadībā. 7 minūtes pirms spēles beigām pēc Arnolda Straumes vārtiem HK Ogre izvirzījās vadībā ar rezultātu 23:21, taču Celtnieks/LSPA spēlētāji 2 minūtes līdz spēles beigām, vārtus gūstot Arvja brālim Artim Laganovskim  izlīdzināja rezultātu - 23:23. Nākamajā mūsu uzbrukumā pēc labas Ogres spēlētāju kombinācijas ļoti svarīgus vārtus guva Iļja Želna, izvirzot vadībā Ogres komandu ar 24:23. LSPA komandas nākamais uzbrukums nebija sekmīgs - lieliski nospēlēja ogrēniešu komandas vārtsargs Lauris Ozoliņš, kurš ļoti labi aizvadīja visu spēli, vairākkārt glābjot Ogres komandu no vārtu zaudējuma. Kad bija palikušas 35 sekundes līdz spēles beigām Ogres komandas treneris pieprasīja minūtes pārtraukumu. Pēdējā uzbrukumā tiesnesis diezgan ātri pacēla roku par pasīvu uzbrukumu un mūsu komandas šī mača rezultatīvākais spēlētājs, kurš Latvijas izlasē ir aizvadījis vairāk kā 80 spēles, Arnolds Straume, visu nokārtoja gūstot fantastiskus vārtus 15 sekundes līdz spēles beigām, pēc kuriem taisnā ceļā Arnolds devās pateikties par atbalstu kuplā skaitā sanākušajiem HK Ogre komandas līdzjūtejiem. Līdzjutējiem jāsaka liels paldies, kas bija sanākuši Ogres komandu atbalstīt tik grūtā cīņā un lika HK Ogre komandai justies kā mājiniekiem.

Nākošo spēli HK Ogre aizvadīs savās mājās, Ogrē, trešdien 6. novembrī tiekoties ar spēcīgo Dobeles Tenax komandu, kas nav piedzīvojusi zaudējuma rūgtumu šosezon. Skatītāji tiek laipni aicināti atbalstīt Ogres handbola komandu un palīdzēt turpināt viņu uzvaras gājienu.

Celtnieks/LSPA - HK Ogre 23:25 (11:12)

Cetlnieks/LSPA: Kurmēns 7/1, Laganovskis un Malahovs 4, Blome 3, Eglītis un Lejnieks 2, Lielais 1.
Ogre: Straume 11/1, Laganovskis 7, Dravnieks 3, Želna un Pozņaks 2.