Fakti.lv
Autorizācija

Lietotājs:
    Parole:

Noderīgas saites:

Lilija Paegle Madlienā
  Publicēts: 2010-02-01  09:46:00 / Sabiedrība
 
 Ziņot redakcijai  

27.janvārī  Rīgā, noliktavā saņēmām produktus janvāra pakām. Šī ir jau ceturtā reize, kad pateicoties ziedotājiem, ražotājiem, uzņēmējiem, tirgotājiem -ģimenēm ar bērniem, kas pēdējā gada laikā nonākuši krīzes situācijā, iespējams saņemt palīdzību.

Atkarībā no saziedoto produktu daudzuma, katru mēnesi  mainās noteikumi, kura ģimene saņems, jo vēl ne reizi nav bijušas tik daudz pakas, lai apmierinātu visus pieteikuma iesniedzējus. Tomēr ir dotas iespējas saņemt kaut reizi. Priekšroka tiem, kas vēl ne reizi nav saņēmuši. Kandidātiem uz pārtikas paku vēlams pieteikties tuvāk esošajā organizācijā.

Bijušajā Ogres rajonā tā ir biedrība Otrās Mājas - Madlienā, mob. 26335364 - Lilijai Paeglei. "Glābiet bērnus" Ogres nodaļa: Ogrē, Parka ielā 1, 9.kabinets, telefons: 65055196.

Ja  pārtikas pakas vēlas saņemt vēl tajā pašā mēnesī, kad sniedz  pieteikumu, tad to jāpaspēj iesniegt līdz katra mēneša 10 datumam. Pēc tam pieteikumi tiek  izvērtēti  gan vietējā organizācijā, gan Rīgā un mēneša otrajā pusē kļūst zināms, cik no pieteikumiem tiks atbalstīti un īsi pirms paku dalīšanas, ko mēs cenšamies izdarīt divās dienās, izsūtam īsziņas konkrētam cilvēkam, kuram paku saņemšana apstiprināta. Praktiski saņemšana sanāk mēneša pēdējās dienās.

Kas drīkst pieteikties un no kādām dzīves vietām. Pieteikties drīkst ģimenes ar bērniem līdz 24 gadu vecumam, ja viņi mācās. Ģimenes, kurām pasliktinājusies situācija pēdējā gada laikā: zaudēts darbs, vai samazināta alga par 50%, vai beidzies bezdarbnieka pabalsts.

No kādām dzīves vietām? No tādām, kas var tikt līdz konkrētai organizācijai gan piesakoties, gan pakas izņemot. Vēlams, lai konkrētā ģimene personīgi ierastos saņemt. Pilnvarot kādu citu izņemt pakas var tikai izņēmuma gadījumos.

Organizāciju loma

Šajā akcijā darbojas brīvprātīgie no organizācijām - apkopo informāciju, strādā ar cilvēkiem, palīdz aizpildīt pieteikumus, uzklausa dzīves stāstus, kārto attiecīgo dokumentāciju saņemšanai un atskaitēm, informē saņēmējus un sabiedrību gan telefoniski, gan rakstiski: presē, internetā, televīzijā, radio. Sadarbojas ar pārtikas bankas vadību, noliktavu.

Pateicības

Mēs, Madlienā lielu paldies sakām Madlienas pagasta pārvaldes vadītājam Ojāram Atslēdziņam, kas ne reizes nav atteicis transportu, kā arī šoferītim Jurim Savickim, kas nesavtīgi palīdzējis iekraut, izkraut pakas. Pie paku transportēšanas, pakošanas, dežūrēšanas lielu atbalstu snieguši arī Jānis Paeglis, Brigita Masiule, Ludis un Liesma Lazdiņi, Žaneta  Kempe, Ziedonis Reinsons, Vilis Trūba.

Vēlējums

Biedrība "Otrās Mājas" un Madlienas pagasta pārvalde atbalstījusi iespēju saņemt pārtikas pakas arī apkārtējiem pagastiem un tādēļ aicinām apkārtējo pagastu vadību , uzņēmējus u.c. iesaistīties transporta problēmu risināšanā, ja domā par saviem iedzīvotājiem.
Pievienot komentāru:     

   Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*   
   Komentārs:*

    


Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

        


 1. 

Informācija 
2010-02-05  13:14:56
Tiem,kas vēlas pieteikties Madlienā,biedrībā Otrās Mājas uz pārtikas pakām no attālākiem pagastiem. Ja vien Jūs variet atbraukt pieteikties,kā arī paši atbraukt uz Madlienu pārtikas pakai pakaļ, tad nav nozīmes,kur Jūs dzīvojiet.( Lilija Paegle)

Lilija 
2010-02-01  16:16:31
Ogrē,organizācijas Glābiet bērnus Ogres nodaļa atrodas Ogrē,Parka ielā1. Sociālās aprūpes centrā 9.kabinetā.

1
Aktuāli
Jaunākās ziņas
Arhīvs
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


© JP. Visas tiesības rezervētas.  | Kontakti  | Reklāma portālā  | Komentāri portālā  | Autortiesības